Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Usedlost Čumprdlik na hrabství Písničkodvorském

Klub Tóin Domhan

Co plánujeme v klubu Tóin Domhan na letošní rok 2013 ?
V případě, že nás počasí nedonutí přestěhovat Veleňského čumprdlika 2013 nebo Písničky na dvorku 2013 (což bysme vůbec, ale vůbec nechtěli ) do naší suché varianty, jež je právě náš klub, tak zatím plánujeme zatím tyto akce:

9. 11. Samhain - keltská hudba a poezie, kde vystoupí: Kelská vinice, Jauvajs, Naholou,
Cluaran, Městská, Viklan, Amairgil a Falka Míškovi se synem Jindříškem,
Tomáš Pergler s manželkou

začátek prosince Mikulášování - hraní odnoží Panelákových fotrů

9.3. letošního roku zde proběhla již 7. oslava MDŽ (Malá Domácí Žranice) . Byl zde představen potomek mumie Prapísničky matky 60. letý Jirka Kyncl.Vloni se v klubíku konaly akce:

5.10. KOZA PRO UGANDU - Večer na podporu projektu Škola v Mytianě - Uganda
Představilo se hodně písničkárů i kapel v kratších úsecích. Pan Hejzlar a jeho syn nám přijeli vyprávět o projektu v Ugandě a promítli obrázky ze života v Africe. Na této naší akci se vybralo neuvěřitelných 15.000,- Kč, za ně budou zakoupeny kozy pro místní obyvatele, které jim usnadní těžký život a budou pořízeny skruže do studny, aby mohla ve vesnici téci místním obyvatelům voda.
Na korunky jsme měli velikou bandasku, kam kdo chtěl něco hodil a rovněž jsme udělali charitativní bazar.

Ten spočíval v tom, že kdo chtěl něco donesl a zase kdo chtěl tak si to vzal a peníze, které si za věc určil sám vhodil do bandasky.
Z VYBRANÝCH PENĚZ JSME MĚLI VELIKÁNSKOU RADOST A JEŠTĚ JEDNOU VŠEM, KDO PŘISPĚLI MOC A MOC DĚKUJEME.


10.11. Samhain - na keltském večeru zahráli kapely: Jauvajs, Unreel, Městská a s keltskou harfou a poezií vystoupil Ladislav AMAIRGIL Míšek, povídání s keltskou tematikou obstarala jeho žena Zuzana Falka Míšková a na malé modré housličky zahrál jejich synek desetiletý Jindříšek.

Pravidelná akce Mikulášování byla vyjímečně zrušena kvůli operaci žlučníku Laďky, paní z Čumprdliku